İade ve Değişim

 İADE ve DEĞİŞİM

  • Ürün alıcı tarafından teslim alındıktan sonra, 7 gün içinde cayma hakkını kullanarak iade edilebilir. 
  • İade edilen ürünlerle beraber faturanın iadesi zorunludur. Faturası gönderilmeyen ürünler iade alınamaz.
  • İade edilen ürünler firmamızca teslim alındıktan sonra, herhangi bir kullanım veya defosu olmaması şartı ile alıcıya ücret iadesi 7 iş günü içerisinde yapılır.
  • ÜCRET İADESİ: İade edilen ürünler satın alınırken ödeme işlemi banka havalesi ile yapıldıysa alıcı banka hesap bilgilerini ister ürünle birlikte ister info@turabdinsilver.com mail adresimize göndermesi gerekmektedir. Kredi kartı ile alım işlemini gerçekleştirmişse eğer ücret iadesi kredi kartına gerçekleştirilir. Kapıda nakit veya kapıda kredi kartı ile ödeme yapılmışsa ürünle beraber veya yine mail adresimize banka hesap bilgilerini göndermesi gerekmektedir.
  • Kişiye özel olarak üretilen ürünlerde iade veya değişim sağlanamaz. Örnek 1: Modelin yüzük ölçüleri 10 ile 18 arasında ise ve alıcı 23 ölçüsünde bir yüzük sipariş  verirse ürün o kişiye özel olarak üretilmek zorundadır. Bu tür durumlarda satılan ürün iade alınmaz.
    Örnek 2: Modelin üzerine isteğe bağlı isim yazdırılan anahtarlık gibi ürünler de o siparişe özel üretilmektedir ve bu şekilde üretilerek satılan ürünler geri alınmaz.
  • KARGO ÜCRETİ: Madde 1: İade işlemlerinde Ürün satın alınırken alıcı kargo ücreti ödemişse eğer, ürünü tarafımıza kargolarken ücret alıcı ( karşı taraf ödemeli ) olarak göndermesi gerekmektedir. Alıcıya ücret iadesi yapılırken herhangi bir kesinti yapmaksızın ürün bedeli iade edilir. Madde 2: Alıcı ürün satın alırken kargo bedava kampanyasından ( 100 TL üzeri alışveriş yapmışsa) yararlanarak kargo ücreti ödemeden siparişini oluşturmuşsa eğer, ürün iadesi yaparken kargoyu ücret alıcı olarak tarafımıza göndermesi gerekmektedir ve ürün bedeli alıcıya iade edilirken bir adet kargo bedeli ücretten düşürülerek ürün iadesi yapılır. Madde 3: Değişim işlemlerinde ise alıcı firmamıza değişim için göndereceği ürünün kargosunu ücret alıcı olarak göndermesi gerekmektedir. Ürünün değişimi yapıldıktan sonra alıcıya firmamızca kargo alıcı ödemeli olarak gönderilir.
  • İade ve Değişimlerde ürünlerin  Yurtiçi kargo ile gönderilmesi zorunludur.  Kargonuzu ………….. alıcı kodumuzu kullanarak Turabdin Silver  adına gönderebilirsiniz. Yurtiçi kargo dışındaki herhangi bir firma ile yapacağınız gönderimlerde kargolar teslim alınmayacaktır.
  • SİPARİŞ İPTALİ: Alıcı cayma hakkını kullanarak oluşturduğu siparişi iptal etmek istediği zaman , ürün kargo teslim edilmeden önce talebini tarafımıza en geç saat : 15:00 'ten önce iletmesi gerekmektedir. İptal talebini ister üye girişi yaparak kullanıcı menüsünden iletebilir veya aşağıdaki iletişim araçlarımızdan kendisine uygun olanı kullanarak iletebilir. Saat 15:00 'ten sonra iletilen talepler, sipariş kargoya teslim edilmiş olacağından ötürü talep geçersiz sayılacaktır. 

Soru ve talepleriniz için aşağıdaki iletişim araçlarından destek alabilirsiniz.

 

Whatsapp Destek Hattımız : +90 545 795 95 96

E-mail adresimiz : info@tokkuyumculuk.com.tr